Контекстна реклама Львів

Ваші потенційні клієнти прямо зараз шукають в пошуку Google те, що ви пропонуєте. Контекстна реклама Google Adwords допоможе звернути на вас їхню увагу.
КОМУ ПІДІЙДУТЬ НАШІ ПОСЛУГИ?

Послуги контекстної реклами у Львові

Інтернет магазин

Налаштування Google Ads для інтернет магазинів

Детальніше

Реклама додатків

Мобільні додатки та сайти програмного забезпечення

Детальніше

Медійна мережа

Банерна реклама для всіх типів сайтів

Детальніше

Youtube

Налаштування відеореклами на Youtube

Детальніше

Наша робота в цифрах (попередній місяць)

0k

Витрати на рекламу

0+

Заявок

0М

Дохід від реклами

0%

Рентабельність (ROI)
Працюємо з якісними показниками!
Не покази та кліки, а заявки, покупки та дохід

Офіційний рекламодавець від компанії Google Ads

Всі компанії-партнери Google - сертифіковані спеціалісти, які кожного року проходять перевірку знань від компанії Google та зобов'язані дотримуватися високих показників якості реклами Google Ads
 • Визнання та винагороди
 • Першими дізнаємося про нові інструменти та тренди
 • Консультуємося виключно з експертами компанії Google
Консультація
контекстна реклама львів

Відгуки про нашу роботу

Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

Які труднощі у вашого бізнесу?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію у інших
  Кейси
  ГОТОВІ ДОВІРИТИ СВІЙ БІЗНЕС ПРОФЕСІОНАЛАМ?

  Ми сертифіковані спеціалісти Google Ads

  Сертифікати Google Ads

  Ми постійно вчимося та стежимо за оновленнями. Кожного року наші експерти проходять сертифікацію від компанії Google Ads, щоб підтвердити нашу експертність та статус «Google Партнер»
  • Пошукова реклама
  • Реклама для інтернет магазинів
  • Реклама в медійній мережі
  • Реклама в Youtube
  • Реклама мобільних додатків
  Зв'яжіться з нами

  Контекстна реклама Львів від Legion

  Ми співпрацюємо не тільки з міжнародними компаніями, а й з малим бізнесом. Наше завдання полягає в тому, щоб наш замовник отримав максимальний прибуток. Якщо ви зацікавлені в серйозному ставленні до свого проекту, цінуєте експертну думку та авторські напрацювання, що підвищують ефективність компанії, ми готові обговорити ваш проект в будь-який зручний для вас час. 

  Коли потрібна контекстна реклама гугл 

  • Якщо ви хочете швидко отримувати продажі через інтернет, то контекстна реклама Google Львів – це найефективніший спосіб. 
  • Пошукове просування вимагає часу, SEO – довше, дорожче і складніше, а контекстна реклама в інтернеті запускається протягом пари днів, і можна відразу отримувати прибуток. 
  • Це кращий спосіб відразу зрозуміти, наскільки ваш продукт буде мати попит і отримати продажі в перший тиждень після запуску.

  Налаштування реклами гугл Львів: етапи роботи 

  Прозорість – це все. Нумо з’ясуймо кожен крок процесу.

  1. Аналіз аудиторії конкурентів. Цей етап можна назвати одним з основних, оскільки без нього ефективно провести рекламну компанію практично неможливо. Результатом аналізу цільової аудиторії конкурентів буде готове ядро ​​майбутньої цільової аудиторії реклами в Google Ads.
  2. Визначення цілей. Даний етап необхідний для установки цілей проведення рекламної компанії. Ними можуть бути збільшення популярності сайту, зростання продажів, прагнення зробити бренд більш впізнаваним. Всі ці цілі загальні та розраховані на тривалу перспективу і здійснимі за допомогою реклами в Google Adwords.
  3. Аналіз сайту. Якщо говорити у двох словах, цей етап проводить фахівець, який, після вивчення сайту, дає пораду про те, як покращити сторінки ресурсу, на які буде спрямовано рекламний трафік, тобто налаштування контекстної реклами.
  4. Підбір ключових слів. Підбір ключових і мінус слів. Це необхідно, щоб зрозуміти розмір цільової аудиторії й чинний на цей час попит. Це дозволить значно знизити бюджет на покупку зовнішньої реклами. На цьому етапі наші фахівці проводять сортування ключових слів, відсів нецільових запитів і запитів з низькою частотою. Якщо семантичне ядро ​​розробляє аматор без відповідного досвіду, в нього будуть включені багато нецільових фраз, що в результаті призведе до марної витрати рекламного бюджету. Тому потрібно замовляти послуги контекстної реклами тільки у профі. 
  5. Підготовка та налаштування оголошень. Підготовка якісних рекламних оголошень, які зможуть залучити потенційних клієнтів. Це призведе до збільшення CTR, перехід на сайт тільки цільових відвідувачів, що гарантовано дасть приріст продажу.
  6. Старт рекламної компанії. Підготовка та запуск контекстної рекламної компанії. Аналіз її проходження та внесення правок, якщо вони знадобляться. Аналіз ключових слів протягом місяця після запуску компанії.

  Агентство контекстної реклами Львів

  Звертайтеся до веб студії Legion. Ми налаштуємо рекламу якісно, швидко та ефективно не тільки у Львові, але й в Україні та за її межами. Досвід, професійні навички та прозорість роботи – це те, за що нам довірять. 

  Скоріше за все ви думаєте “Чому вони так часто і не зовсім правильно пишуть Контекстна реклама Львів, навіть коли це недоречно?”. Все просто, ми це робимо для того, щоб вам було легше нас знайти.

  Подарунки від команди

  Оберіть, що вам більше до вподоби, це абсолютно безкоштовно.
  Аудит
  2700грн 119грн
  /yr
  Все, що потрібно для зростання Вашого бізнесу
  Google Ads
  Реклама Facebook
  Аналітика сайту
  Отримати безкоштовно
  Комунікаційна стратегія
  5000грн 249грн
  /yr
  Все, що потрібно для зростання Вашого бізнесу
  Рекламна стратегія
  План для Google Ads
  План для Facebook
  Отримати безкоштовно

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми - Digital агентство з повним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті
  Почнем роботу зараз

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися