Безкоштовний аудит Google Ads

Ваші потенційні клієнти в цю ж секунду шукають ваші товари, саме час звернути на себе їхню увагу

Аудит Google Adwords

Google Ads – це потужний рекламний інструмент, за допомогою якого можна залучити великий обсяг цільового трафіку на будь-який інтернет ресурс за відносно невисоку ціну. Але в деяких випадках щось може піти не так – маленький прибуток від продажів, відвідувачі швидко залишають веб-сайт, рекламні витрати виявляються вищими, ніж планувалося. Всі ці, а також багато інших проблем можуть виникнути через неправильне налаштування рекламних кампаній.

Зрозуміти, в чому полягає проблема, допоможе комплексний професійний аудит Google Ads. Усього за кілька днів фахівці агентства інтернет-маркетингу «Legion» проведуть детальний аналіз кожного з етапів лійки продажів, виявлять слабкі місця та складуть рекомендації щодо їх усунення. Подібний аудит дозволяє клієнту отримати максимум корисної інформації про свій ресурс та його просування в Google Ads за мінімальних витрат.

аудит google ads

Навіщо потрібен аудит рекламних кампаній?

Серед найчастіших причин, через які клієнти звертаються в агентство «Legion» за аудитом Google Ads, можна виділити такі приклади:

 • За ведення рекламної компанії відповідає сторонній підрядник, тому рекламодавець хоче проаналізувати ефективність та якість виконуваних ним робіт;
 • Рекламодавець самостійно налаштовував та запускав кампанію і тепер не впевнений у тому, що зробив усе правильно, адже результати не такі високі, як планувалося. У цій ситуації без професійного аналізу та оцінки просто не обійтися;
 • За рекламну кампанію відповідає штатний веб-маркетолог та рекламодавець хоче перевірити якість та ефективність його роботи з боку досвідчених професіоналів;
 • На рекламну кампанію йде більший бюджет, аніж рекламодавець може дозволити.

Перед початком аудиту рекламних кампаній клієнта фахівці агентства «Legion» уточнюють цілі та завдання його бізнесу, очікування від запуску реклами, після чого формулюють план майбутньої роботи. Для проведення аудиту Google Ads клієнт повинен надати доступ до свого рекламного облікового запису, а також до сервісів веб-аналітики.

Бажаєте замовити аудит реклами Google?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію в інших
  Відгуки про нашу роботу

  Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки
  Відгуки в оригіналі

  Що надає професійний аудит рекламних кампаній?

  По завершенню аудиту Google Ads, клієнт агентства інтернет-маркетингу «Legion» отримує детальний аналіз облікового запису рекламного сервісу, де будуть викладені всі виявлені недоліки, слабкі місця та помилки. Також будуть запропоновані компетентні рекомендації щодо виправлення допущених помилок та збільшення ефективності рекламних кампаній на основі поставлених цілей.

   

  Аудит включає такі етапи:

  • перевірка структури рекламного облікового запису;
  • аналіз налаштувань рекламних кампаній;
  • аналіз коректності налаштувань націлювання;
  • перевірка семантичного ядра, пошукових запитів, мінус-слів;
  • аналіз повноцінності та точності налаштування веб-аналітики;
  • перевірка відповідності цілей бізнесу стратегії рекламних кампаній;
  • створення докладних рекомендацій з урахуванням аудиту.

  Головне завдання маркетологів агентства «Legion» – знизити ціну за клік, підвищити охоплення аудиторії, а також зробити рекламу більш привабливою та націленою на цільову аудиторію. Однак рішення не приймаються виключно на основі ціни кліка та вартості конверсії. Для комплексного аудиту проводиться додаткова робота: відстежуються подальші дії ліда після завершення цільової дії та проводиться порівняння з конкурентами для визначення того, які ставки краще встановлювати. Ретельний аудит дозволяє знайти ефективніші рішення для досягнення кращих результатів рекламної кампанії, збільшення цільового трафіку та конверсій.

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми – Digital агентство з повним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті.
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися