Розробка корпоративного сайту

У нас можна замовити створення корпоративного сайту під будь-які потреби. Ми робимо проекти успішними, бізнес – прибутковим, а людей – щасливими!

Розробка та просування корпоративного сайту

Ми пропонуємо комплексні послуги. У нас ви можете замовити розробку сайту та його просування
Реклама в Google Ads

Google реклама здатна генерувати багато клієнтів для вашого бізнесу. Ефективний канал, а головне – дає швидкі результати вже на старті.

SEO для корпоративного сайту

Розкрутка корпоративного сайту в пошукових системах – це надійне джерело якісного трафіку та стабільного потоку клієнтів для вашого бізнесу.

Замовити корпоративний сайт

У 2021 році корпоративний сайт – вже не ознака статусності та солідності компанії. Скоріше хороший сайт – це необхідність, без якої абсолютно неможливо конкурувати в будь-якій сфері.

Агентство інтернет-маркетингу «Legion» Львів пропонує Вам замовити корпоративний сайт, який виглядатиме дорого, витончено, а головне — містити весь необхідний функціонал для оптимізації робочих процесів усередині компанії та взаємодії з клієнтом.

замовити корпоративний сайт

Вартість розробки корпоративного сайту

Домен і хостинг
Адаптивна версія
Прототип сайту
Базова SEO оптимізація
Унікальний дизайн
Багатомовність сайту
Специфічний функціонал сайту
Безкоштовна підтримка сайту
Налаштування Google Analytics
Базовий
Від 500$ 0$
/yr
1 рік
Так
Так
Так
Ні
Ні
Ні
30 днів
Ні
Замовити
Просунутий
від 1 000$ 89$
/yr
1 рік
Так
Так
Так
Так
Так
Ні
30 днів
Так
Замовити
Преміум
Від 3 000$ 299$
/yr
2 роки
Так
Так
Так
Так
Так
Так
30 днів
Так
Замовити

Відгуки про нашу роботу

Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

Бажаєте замовити корпоративний сайт?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію в інших
  Які послуги ми пропонуємо?

  Корпоративний сайт, який ви можете купити у нас – агентства інтернет-маркетингу “Legion” – може знадобитися не тільки на старті роботи нової компанії. Ми пропонуємо такі послуги у сфері розробки корпоративного сайту під ключ:

  • Компанія має сайт, але він застарів — і вам потрібен сучасний веб ресурс. Замовити корпоративний сайт, який дозволить обслуговувати клієнтів по інтернету без фізичної присутності — консультації, тренінги, авторські курси та марафони, будь-яка тематика інфобізнесу.
  • Організація виходить на міжнародний ринок і вам потрібно замовити корпоративний сайт під ключ кількома мовами.
  • Необхідне доопрацювання, оптимізація і ведення вже існуючого інтернет-ресурсу компанії.
  • Розробка корпоративного сайту під ключ, який об’єднає всі філії компанії в різних регіонах України чи різних країнах.
  • Закінчити веб-сайт, який був розроблений іншою компанією, але не доведений до кінця.
  • Замовити створення корпоративного сайту, який буде служити онлайн магазином і приносити прибуток.

  Звертайтесь, ми готові запропонувати й інші види послуг — контекстну рекламу сайтів та мобільних додатків, просування компанії у пошукових системах та соціальних мережах, розробку лендингів, аудит, сео просування та багато іншого.

   

  Навіщо компанії створення корпоративного сайту?

  Дивно, проте досі існують організації, які не мають окремого веб ресурсу. Саме для таких компаній ми зібрали добірку відповідей на питання, чому ж розробка корпоративного сайту, доручена професіоналам, — важливий етап у розвитку будь-якого, навіть дуже маленького бізнесу.

  • Насамперед, створити корпоративний сайт варто для того, щоб лаконічно та зрозуміло розповісти потенційним клієнтам про власні товари та послуги. Сучасний покупець знає: якщо компанія не представлена ​​в інтернеті – значить навряд чи заслуговує на довіру, та й загалом відсутність веб активності викликає деякі сумніви. Клієнт вважає відсутність корпоративного сайту ознакою певної несерйозності, обмеженої масштабності. Або навіть намагається пояснити відсутність сайту іншими речами — надто дорогим цінником, поганими відгуками клієнтів або ще якимись аспектами, які змушують фірму «приховуватися» і не показувати активності в інформаційному середовищі. Словом: якщо тебе не існує в інтернеті — чи ти взагалі існуєш?!
  • Сайт потрібний для розміщення новин компанії. Клієнти більше довіряють фірмам, про які знаходять багато інформації. На довіру клієнта впливає стрічка новин компанії, в якій ви демонструєте свою діяльність. Наприклад новини «Випустили нову партію крісел покращеного зразка», «У продаж надійшли інноваційні зарядні пристрої», «Виграли тендер на постачання обладнання» – всі ці речі демонструють, що робота підприємства вирує, клієнти задоволені, а ваш бізнес розвивається. Корпоративний сайт – універсальний інструмент для опису новин компанії.
  • Розміщення документації, сертифікатів, дозвільних документів та будь-якої іншої юридичної інформації — ще один плюс у скарбничку довіри клієнтів та потенційних партнерів. Заходячи до вас на сайт, людина бачить – всі документи в порядку, організація серйозна і заслуговує на довіру.
  • Зв’язок із клієнтом. Сайт містить всю контактну інформацію, а також форму зворотного зв’язку – замовлення дзвінка, оформлення покупки, онлайн консультанта та ін. Клієнту не потрібно дзвонити вам – він може просто залишити свої контакти або отримати швидку онлайн-консультацію.
  • Використання систем CRM, API, технічної підтримки. Ця функція допоможе співробітникам компанії вибудувати якісний алгоритм роботи, ретельно обробляти вхідні заявки та ліди.

   

  Чому для розробки корпоративного сайту варто обрати нас?

  Основною нашою перевагою є те, що починаючи співпрацю з нами, ви можете отримати не тільки якісну розробку корпоративного сайту, але й комплексну стратегію для його просування. В першу чергу, ми – маркетингове агентство, тому ми знаємо, що потрібно для того щоб сайт приносив прибуток. Ми не просто розробляємо сайти, але і  глибоко занурюємося в ваші бізнес процеси, робимо аналіз вашого ринку та збільшуємо продажі не сайту, а вашого бізнесу в цілому. Звертайтеся, ми знаходимося у Львові, проте надаємо послуги і за межами України.

   

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми – Digital агентство з комплексним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті.
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися