Комплексне просування інтернет магазину

Ефективна розкрутка інтернет магазину за допомогою найпопулярніших інструментів - SEO, PPC, Таргетинг

Даруємо 10 000 на просування інтернет магазину в Google Ads

Ми, як агентство Google Партнер, з лютого 2022 року даруємо всім новим клієнтам Google промокод на рекламу в розмірі 10 000 грн
раскрутка интернет магазина
Ефективна розкрутка інтернет магазину

Просування інтернет магазину

Більшість підприємців, які запускають свій перший інтернет-магазин, не знають, який спосіб його розкрутки буде найефективнішим.

Ви нарешті запустили свій інтернет магазин, уклали договори з постачальниками, і ось зараз починається найважливіше – настав час для просування свого бізнесу. Дуже важливо все зробити грамотно і розподілити гроші на рекламу в декількох напрямках, щоб надалі проаналізувати найбільш ефективні канали для залучення клієнтів і зосередитися саме на них.

ЩО МИ ВАМ ПРОПОНУЄМО?

Способи просування інтернет магазину

SEO просування інтернет магазину

Просування інтернет-магазину в пошукових системах є одним із найрезультативніших способів залучення потенційних клієнтів на ваш сайт. Основний обсяг продажів забезпечує саме це джерело. Перевага даного виду розкручування – це залучення цільових відвідувачів, тобто людей, які заходитимуть на ваш сайт за цільовими пошуковими запитами.

Конверсія від таких запитів набагато вища, тому що людина вже націлена зробити покупку і просто шукає, де це краще зробити.

seo продвижение интернет магазина

Таргетинг для інтернет магазину

Соціальні мережі — ще один досить ефективний метод розкрутки інтернет-магазину. Саме тут люди проводять дуже багато часу та постійно діляться корисними та цікавими матеріалами. Щоб соціальні мережі приносили бажаний ефект, над ними потрібно постійно працювати, це досить трудомістка робота, яка потребує великих витрат часу.

Послуги з таргетованої реклами, зокрема, надають компанії просування сайтів. Професіонали швидко «знайдуть» ваших потенційних клієнтів і зроблять так, що вони будуть купувати саме у вас.

раскрутка интернет магазина

Контекстна реклама для магазину

Дозволяє дуже швидко залучити клієнтів до вашого ресурсу. Ви можете бути на першому місці з першого дня після запуску рекламної компанії. Переваги даного виду реклами – ваші оголошення будуть показані лише певній категорії людей (можна налаштувати вік, стать, місцезнаходження людини). Основне завдання для правильного ведення рекламної компанії – це коректне налаштування.

Потрібно підібрати, за якими запитами показуватиметься ваше рекламне оголошення, і грамотно розподілити бюджет (щоб усі гроші не витратилися за 2-3 дні). У контекстній рекламі Google Adwords є багато різноманітних та корисних налаштувань.

продвижение интернет магазина заказать

Бажаєте замовити просування інтернет-магазину?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію в інших
  Відгуки про нашу роботу

  Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

  Вартість розкручування інтернет магазину

  Ціни вказані за рекламний канал окремо, при замовленні більше 1 інструменту, надаємо знижки до 20%
  Google Ads
  від 8000грн 119грн
  /міс/yr
  Реклама Google для інтернет магазину
  Реклама в пошуку
  Медійна реклама
  Відео реклама на Youtube
  Налаштування аналітики
  Замовити
  SEO
  від 7000грн 249грн
  /міс/yr
  Просування інтернет магазину у пошуку
  Внутрішня оптимізація
  Зовнішня оптимізація
  Налаштування аналітики
  Копірайтинг
  Замовити
  Таргетинг
  від 8000грн 499грн
  /міс/yr
  Просування магазину у соц. мережах
  Реклама в Facebook
  Реклама в Instagram
  Facebook Pixel
  Аналіз і портрет ЦА
  Замовити

  Просування інтернет магазину від Legion Львів

  Більшість підприємців, які запускають свій перший інтернет-магазин, не знають, який спосіб його розкручування буде найефективнішим.

  Ви нарешті запустили свій сайт, уклали договори з постачальниками, і ось зараз починається найважливіше – настав час вкласти гроші в рекламу свого бізнесу. Дуже важливо зробити грамотно і розподілити гроші на рекламу в декількох напрямках, щоб надалі проаналізувати найбільш «робочі» канали для залучення клієнтів і зосередитися саме на них.

  Просування інтернет-магазину краще відразу доручити професіоналам – компанії, яка надає цю послугу. Так, ви платите за роботу, але ваш сайт практично гарантовано вийде на перші позиції в пошукових системах і збиратиме «вершки», а платна реклама забезпечить ваш інтернет магазин продажами до того, як ви займете топові позиції в Google.

  SEO просування – це гра в довгострокову перспективу, над Сео потрібно працювати і тільки через деякий час можна отримати результати, у той час як платна реклама приносить результати в 1 день після налаштування. Це забезпечать кваліфіковані спеціалісти веб-студії Legion, які мають великий досвід роботи і знають всі тонкощі розкрутки інтернет-ресурсів.

  Ефективні канали просування інтернет магазинів:

  • SEO для інтернет магазину
  • Google Ads для інтернет магазинів
  • Таргетована реклама

  Хочемо звернути вашу увагу на те, що використання всіх цих методів для просування сайтів у комплексі буде найефективнішим. Згодом ви можете відстежити результативність кожного каналу залучення відвідувачів на сайт та вкладати гроші в найбільш «робочі» з них. Не варто економити на інтернет-рекламі, адже це головне джерело залучення клієнтів для вашого онлайн-бізнесу. Головне — грамотно розподілити бюджет, який ви виділите для просування.

  Ви хочете збільшити свій заробіток в інтернеті та вивести свій бізнес на більш високий рівень? Ви потрапили туди, куди потрібно. Ми допоможемо вирішити ваші проблеми.

  Якщо вам потрібні послуги просування інтернет магазину, краще довірити таку роботу спеціалістам, які працюють у цій сфері не один рік. До нашої команди входять саме такі професіонали. За нашими плечима безліч виконаних проектів для сайтів найрізноманітніших специфікацій.

  Ми якісно виконуємо свою роботу, а розкрутка інтернет-магазину допоможе вам збільшити свої доходи. Нові відвідувачі вашого сайту – це нові потенційні покупці, майбутні постійні клієнти плюс трафік. Вони будуть купувати продукти або послуги, які ви пропонуєте. З появою нових відвідувачів ваш бізнес підніметься на досконаліший рівень.

  Коли потрібно просунути веб-сайт в інтернеті, велику роль грає вартість. При виборі компанії, що пропонує свої послуги, ціни можуть змінюватись у досить великому діапазоні. Але саме ми пропонуємо вам високу якість за розумною ціною. Нам подобається дарувати нашим клієнтам додаткові продажі.

  Ви зацікавилися? Вам потрібна допомога в просуванні онлайн магазину? Заповніть заявку, ми допоможемо вам вирішити усі питання професійно. Ми можемо запропонувати вам спеціальні пропозиції, які враховуватимуть специфікацію вашого магазину. Ми виконаємо роботу, дотримуючись ваших побажань. Ми не тільки виведемо ваш сайт на перші позиції, але й допоможемо постійно їх утримувати.

  Наші переваги:

  • у нашій команді працюють лише професіонали;
  • у нас багаторічний досвід з розкрутки та оптимізації сайтів;
  • у нас багато позитивних відгуків;
  • ми маємо багато постійних клієнтів;
  • ми пропонуємо прийнятні ціни.

  Звертайтесь, ми надаємо послуги у Львові, Києві та інших містах України.

  У вас есть конкретные требования? пожелания?цели?

  Мы - Digital агентство с полным набором услуг, коротое полностью закрывает потребности бизнеса в интернете
  Обсудим ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися