SEO просування інтернет магазину

Розкрутка інтернет магазину в пошукових системах - це надійне джерело якісного трафіку і стабільного потоку клієнтів для вашого бізнесу.

Просування інтернет магазину під ключ

Ми пропонуємо послуги комплексного просування інтернет магазину. У нас ви можете замовити сео просування, а також Google і Facebook рекламу для швидких результатів
Google Ads для інтернет магазину

Реклама для інтернет магазинів від Google здатна принести набагато більше продажів в порівнянні з вже звичними рекламними компаніями

Таргетована реклама Facebook

Отримуйте вигоду від використання реклами в соціальних мережах. Ми допоможемо збільшити обсяги продажів і присутність вашого бізнесу в Інтернеті

SEO для інтернет-магазину

Успіх компанії, чия діяльність лежить у сфері e-commerce, безпосередньо залежить від того, наскільки високу позицію займає сайт в пошукових системах по релевантними запитами. Саме тому розкрутка інтернет-магазину в пошукових системах так затребувана в наші дні. Просування такого великого комерційного ресурсу відрізняється від розкрутки сайтів, так як він містить багато внутрішніх сторінок, карток товарів, інформаційних матеріалів тощо.

Щоб досягти бажаних результатів ранжирування, при просуванні вкрай важливо враховувати кожну особливість торговельної площадки. Грамотно налаштований і оптимізований інтернет-магазин швидше займе вигідні позиції в ТОП видачі пошукових систем, приверне більше цільового трафіку і забезпечить високі обсяги продажів.

просування інтернет магазину

Просування сайтів інтернет-магазинів – як це працює?

Пошукове просування сайту магазину – це найкращий внесок в розвиток свого комерційного онлайн-проекту. Високі позиції в органічній видачі розвідувачів купити неможливо без залучення платного трафіку за рахунок контекстної реклами.

Пошукові системи постійно удосконалюються за рахунок впровадження нових алгоритмів ранжирування ресурсів. Головне завдання SEO – оптимізувати інтернет-магазин так, щоб пошукова система показувала його у видачі вище, ніж сайт конкурентів. Попадання в ТОП видачі досягається шляхом ретельної аналітики комерційного ресурсу, моніторингу сегмента ринку, регулярного впровадження нових підходів до оптимізації і просуванню, а також технічних удосконалень.

 

Розкрутка сайту магазину – основні особливості

Сьогодні SEO просування інтернет магазину замовити прагнуть всі онлайн-проекти, які хочуть добитися успіху в певному сегменті ринку. Найбільші й найуспішніші онлайн-магазини вміло використовують цей маркетинговий інструмент, щоб добитися високих поставлених бізнес-цілей.

Професійне просування інтернет-магазину під ключ включає ряд обов’язкових етапів:

 • Аудит сайту – це початковий етап розкрутки ресурсу, який включає його ретельну перевірку на відповідність актуальним вимогам пошукових систем і наявність внутрішніх помилок, що заважають успішному просуванню;
 • Аналіз конкурентного середовища – детальне вивчення сайтів прямих конкурентів і складання стратегії просування на основі зібраної інформації;
 • Складання ядра семантики – складання списку релевантних пошукових запитів, які відносяться до просування товарів або послуг;
 • Створення якісного наповнення сайту – контентне наповнення сайту магазину повинно обов’язково бути унікальним, якісним і корисним для потенційних покупців;
 • Внутрішня оптимізація – комплексне поліпшення сайту і усунення помилок дозволить інтернет-магазину стати максимально релевантним для пошукових систем і цільової аудиторії. Професійно виконана внутрішня оптимізація істотно збільшує шанси магазину потрапити в ТОП видачі;
 • Зовнішня оптимізація – поліпшення репутації і впізнаваності магазину за рахунок публікації інформаційного контенту на зовнішніх ресурсах (блогах, форумах, порталах і т.п.).

Якщо замовити СЕО просування інтернет-магазину у справжніх професіоналів, вийти на більш високі показники продажів і зайняти конкурентну позицію на ринку не складе труднощів. Агентство інтернет-маркетингу «Legion» допомагає клієнтам досягти поставлених бізнес-завдань, збільшити цільовий трафік і конверсії.

Хочете замовити SEO просування вашого магазину?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію у інших
  Відгуки про нашу роботу

  Ми цінуємо свою репутацією, тому викладаємось для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

  Що можна отримати, якщо замовити просування інтернет-магазину від «Legion»?

  Комплексне покращення сайту  по всім параметрам, які важливі для пошукових систем і потенційних покупців – це основне завдання фахівців агентства «Legion». Вже зараз ви можете замовити просування інтернет-магазину і отримати:

  • Зростання продажів

  Грамотна розкрутка магазину сприяє збільшенню середнього чека покупця. Пошукове просування – це незамінний етап маркетингової стратегії для зростання продажів будь-якого бізнесу, представленого в мережі Інтернет.

  • Зростання конверсії

  Аналіз поведінкових факторів і робота над юзабіліті інтернет-магазину сприятиме більш рівномірною розкрутці, що призведе до одночасного зростання цільового трафіку і кількості конверсій.

  • Зростання відвідуваності

  Результатом просування онлайн-магазину стане зростання трафіку з пошукових систем і кількості цільових відвідувань сайту.

  Команда «Legion» завжди орієнтується на бізнес-цілі клієнтів і вибудовує найбільш ефективні стратегії просування кожного конкретного інтернет-магазину. Крім пошукового просування, агентство інтернет-маркетингу надає широкий спектр додаткових послуг, які дозволять вивести будь-який онлайн-бізнес на більш високий рівень.

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми - Digital агентство з повним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися