SEO просування корпоративного сайту

Просування корпоративного сайту - це надійне джерело якісного трафіку і стабільного потоку клієнтів для вашого бізнесу.

Замовити просування корпоративного сайту

Ми пропонуємо послуги комплексного просування корпоративних сайтів. У нас ви можете замовити сео просування, а також Google і Facebook рекламу для швидких результатів
Google Ads для інтернет магазину

Реклама від Google здатна принести багато продажів для бізнесу. Ефективний канал для залучення клієнтів, а головне - дає швидкі результати

Таргетована реклама Facebook

Отримуйте вигоду від використання реклами в соціальних мережах. Ми допоможемо збільшити обсяги продажів і присутність вашого бізнесу в Інтернеті

SEO для корпоративних сайтів

Просування корпоративного сайту має суттєві відмінності від класичної моделі розкрутки інтернет-ресурсів. При роботі з подібним сайтом основне завдання полягає в підвищенні популярності і впізнаваності бренду, а також у формуванні для нього позитивного успішного іміджу. Саме тому одним з найбільш важливих KPI є показник брендового трафіку, який демонструє кількість відвідувачів, які перейшли на сайт через пошуковий запит з назвою компанії або через закладку, створену в браузері.

просування корпоративного сайту

Основні причини замовити SEO просування корпоративного сайту

Більшість корпоративних ресурсів відрізняються багатофункціональністю. Такий сайт дозволяє об’єднати функціональне призначення Лендінзі, організаційної платформи для роботи співробітників і навіть інтернет-магазину. Якщо для зручності роботи співробітників компанії потрібно подбати тільки про якісну розробку ресурсу, то для пошукового просування доведеться забезпечити виконання інших завдань, які пов’язані з залученням цільового трафіку. А саме:

 • збільшення кількості клієнтів;
 • формування цільової аудиторії;
 • завоювання лояльності з боку споживчої аудиторії;
 • інформування клієнтів та партнерів про новинки, поліпшення і т.п .;
 • презентація товарів та послуг на широку аудиторію;
 • поліпшення іміджу і репутації компанії;
 • формування впізнаваності бренду;
 • залучення партнерів, спонсорів, клієнтів.

Для досягнення будь-якої з перерахованих вище цілей потрібно працювати не тільки зі збільшенням трафіку, а й поліпшенням юзабіліті сайту.

Замовити SEO просування корпоративного сайту?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію у інших
  Відгуки про нашу роботу

  Ми цінуємо свою репутацією, тому викладаємось для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

  Особливості просування корпоративних сайтів

  • контентного наповнення

  Лояльність з боку відвідувачів сайту компанії формується за рахунок професійно написаних корисних текстів, які інформативні і прості до сприйняття. Однак одного тексту недостатньо: текстове наповнення потрібно розбавляти зображеннями, таблицями, відео, інфографікою тощо Зміст сторінок слід відпрацьовувати на основі потреб, заперечень і показників задоволеності цільової аудиторії.

  • Структура

  На корпоративному сайті зазвичай менше сторінок, ніж, наприклад, в інтернет-магазині, проте це не означає, що не потрібно подбати про створення логічною структури. Головне завдання – надати відвідувачеві можливість легко орієнтуватися на сайті. Продумана навігація і ієрархія розділів роблять корпоративний ресурс максимально зручним і приємним для відвідувачів.

  • Розвиток

  Відвідувачі корпоративного ресурсу повинні бачити, що дана компанія діє і розвивається. Тому розділи і матеріали сайту повинні регулярно доповнюватися і оновлюватися. Це відноситься до розділів портфоліо, успішних кейсів, відгуків, новин і т.п. Регулярне оновлення інформації сприятиме більш ефективної пошукової оптимізації.

   

  Що дає просування корпоративного сайту?

  • Розширення географії впливу і продажів, залучення нових клієнтів і формування лояльності у цільової аудиторії;
  • Поліпшення юзабіліті сайту для максимального комфорту відвідувачів, що дасть поштовх до зростання конверсії;
  • Надання зацікавленим особам актуальної інформації про діяльність, успіхи і досягнення компанії, а також про нові товари і послуги;
  • Планомірне зростання цільового трафіку і збільшення обсягів продажів;
  • Підвищення впізнаваності бренду, поліпшення репутації і формування гарного іміджу у потенційних клієнтів або партнерів.

  Якщо ви не хочете більше втрачати потенційних клієнтів і ламати голову над впровадженням нових маркетингових стратегій, довірте просування корпоративного сайту агентству інтернет-маркетингу «Legion». Досвідчені фахівці допоможуть вивести ресурс в ТОП пошукової видачі, залишивши головних конкурентів далеко позаду. Розширення можливостей онлайн-бізнесу з агентством «Legion» стане вигідною інвестицією в стабільне зростання продажів в майбутньому.

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми - Digital агентство з повним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися