Комплексне просування сайтів

Гарантуємо вам ефективну розкрутку сайту за допомогою найпопулярніших інструментів - SEO, PPC, Таргетинг

Даруємо 10 000 грн на просування сайту в Google Ads

Ми, як агентство Google Партнер, з лютого 2022 року даруємо всім новим клієнтам Google промокод на рекламу в розмірі 10 000 грн
продвижение сайтов
КОМУ ПІДЙДУТЬ НАШІ ПОСЛУГИ?

Просування сайтів

Просування веб-ресурсу може відбуватися за допомогою різних інструментів розкрутки, сьогодні їх дуже багато. Ми пропонуємо найбільш відомі та ефективні способи просування сайту, якими може скористатися онлайн бізнес.

ЩО МИ ВАМ ПРОПОНУЄМО?

Способи просування сайту

SEO просування сайту

Пошукова оптимізація – досить старий, але “добрий” спосіб просування. Тут ми працюємо над оптимізацією сторінок під пошукові запити потенційних клієнтів. Необхідно оптимізувати контент сайту таким чином, щоб він вийшов на перші позиції щодо актуальних для бізнесу запитів.

Нарощування посилальної маси – теж варіант seo просування, який досить давно набув великої популярності і не втрачає її. Йдеться про публікацію посилань на інших сайтах.

продвижение сайта

Таргетована реклама Facebook

Розкрутка у соціальних мережах – те, чим користується велика кількість маркетологів саме сьогодні. Справа в тому, що на сьогоднішній день соціальні мережі стали наскільки багатофункціональними, що вони замінюють і магазини, і блоги, і окремі тематичні веб-сайти. Зараз є різні способи просування сайту в соцмережах, все залежить від вибраного вами інструменту та самої соціальної мережі.

продвижение сайта в соцсетях

Контекстна реклама Google Ads

Контекстна реклама – недешевий, але дієвий варіант розкручування сайтів. У переважній більшості випадків Google Адвордс користуються компанії, що мають достатній для цього бюджет на рекламу. Важливо, що тут реклама при правильному налаштуванні буде показана саме цільовій аудиторії, що збільшує її ефективність. Підійде практично для будь-якого типу бізнесу, незалежно від того, корпоративний сайт з послугами у вас або інтернет магазин.

контекстная реклама

Бажаєте замовити просування сайту?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію в інших
  Відгуки про нашу роботу

  Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

  Вартість просування сайту

  Ціни вказані за рекламний канал окремо, при замовленні більше 1 інструменту, надаємо знижки до 20%
  Google Ads
  від 8000грн 119грн
  /міс/yr
  Реклама Google з оплатою за клік
  Реклама у пошуку
  Медійна реклама
  Відео реклама на Youtube
  Налаштування аналітики
  Замовити
  SEO
  від 7000грн 249грн
  /міс/yr
  Просування сайту за позиціями у пошуку
  Внутрішня оптимізація
  Зовнішня оптимізація
  Налаштування аналітики
  Копірайтинг
  Замовити
  Таргетинг
  від 8000грн 499грн
  /міс/yr
  Просування сайту у соц. мережах
  Реклама в Facebook
  Реклама в Instagram
  Facebook Pixel
  Аналіз та портрет ЦА
  Замовити

  Просування сайтів від Legion Львів

  Головна проблема будь-якого сайту як бізнесу – залучення нових клієнтів, платоспроможних та дійсно зацікавлених у пропонованих послугах та товарах. Завоювати саме таких клієнтів допомагає розкрутка сайтів. Співпраця з агентством Legion – гарантує Вам ефективне просування ресурсу в найпопулярніших пошукових системах та соц. мережах.

  Сьогодні розробка сайту без його подальшого просування практично не має сенсу. Для того, щоб веб-ресурс вашої компанії не просто існував, а працював на вас і приносив очікуваний прибуток, вам потрібне просування.

  Пошуковики та соціальні мережі є одним із головних джерел інформації для сучасних людей. При цьому найпопулярніші в Україні:

  • Пошукові системи – Google. Видає близько 800 тисяч результатів середньостатистичний комерційний запит. А середньостатистичний користувач із Києва чи Львова, чи будь-якого іншого українського міста, рідко сягає навіть третьої сторінки пошукової видачі. Саме тому хороші позиції у видачі позиції в ТОП-10 за актуальними для вашої компанії запитами – це прямий шлях до серця користувачів.
  • Соціальні мережі – Facebook та Instagram. За статистикою 2021 року, вони продовжують займати перші місця з великим відривом від конкурентів. Тільки Facebook має загальну кількість відвідувань – 23,07 млрд користувачів із середньою тривалістю відвідування – 10 хв 19 сек.

  Завоювати нових покупців через Інтернет набагато простіше, ніж через традиційні і вже не такі ефективні рекламні інструменти.

  Сьогодні створення та просування сайтів у Києві чи Львові – один з найефективніших способів залучення клієнтів. Інтернет-маркетинг має ряд переваг перед традиційною рекламою, завдяки яким він згодом може відсунути її на другий план.

  Просування сайтів в інтернеті набагато дешевше традиційної реклами, до того ж ефект від хороших позицій у видачі популярних пошукових систем набагато довговічніший за рекламний ролик. Більше того, звідси випливає ще одна перевага просування в інтернеті – спрямованість на цільову аудиторію.

  У вас є конкретні вимоги? побажання?цілі?

  Ми - Digital агентство з повним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті.
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися