SEO просування сайту

SEO просування - це надійне джерело якісного трафіку та стабільного потоку клієнтів для вашого бізнесу.
КОМУ ПІДІЙДУТЬ НАШІ ПОСЛУГИ?

Послуги SEO просування

розкрутка сайтів

Просування інтернет магазину

Збільшимо відвідуваність та продажі вашого інтернет магазину

просування сайту сео

Просування корпоративного сайту

Збільшимо органічний трафік та кількість заявок вашого сайту

замовити просування сайту

Просування landing page

Збільшимо видимість сайту у вашому місті та відвідуваність вашого локального бізнесу

SEO просування

SEO просування – це комплекс робіт з сайтом, що спрямовані на покращення видимості сайту в пошукових система по цільових запитах ваших потенційних клієнтів (Google, Bing та інші).

 • Аналіз попиту на ваші товари/послуги
 • Аудит сайту
 • Формування семантичного ядра (ключі по яких ви маєте попасти в топ)
 • Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту

Для чого це потрібно? Все просто, чим вище ваш сайт в пошуковій видачі, тим більше шансів, що користувач перейде на ваш сайт та здійснить цільову дію (покупка, дзвінок, заповнення форми).

сео просування сайту

Відгуки про нашу роботу

Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

Бажаєте замовити SEO просування сайту?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію у інших
  Етапи SEO просування сайтів в інтернеті

  SEO просування від Legion

  У нас ви можете замовити seo просування сайту в комплексі з орієнтацією на завдання і цілі Вашого бізнесу. 

  Розкрутка сайтів: як ми це робимо 

  • Внутрішня оптимізація. Ми зможемо адаптувати веб-ресурс під вимоги, що пред’являються пошуковими системами використовуючи більш 170 різних показників релевантності сайту пошуковим запитам. Внутрішня оптимізація – шлях до вершин пошукової видачі. Від того, як вона буде виконана, буде залежати результативність просування в пошукових системах.
  • Зовнішня оптимізація. Її виконання підніме «вагу» вебресурсу у пошукових систем. Для цього ми використовуємо 20 показників ранжування по посиланнях. Ми чітко знаємо сучасні тенденції зовнішньої оптимізації. Знаємо, як залучити органічний трафік, відмінний контрольний профіль завжди веде до високого показника ІКС. Ми зуміємо залучити на сайт органічний трафік і заробити на ньому. Правильне seo просування сайтів неможливе без зовнішньої оптимізації.
  • Поведінкові чинники. Просування сайту в google залежить від поведінки користувачів. Покращуємо більш як 170 показників сайту, які залежать від того, як поводяться відвідувачі на ньому і впливають на місце в пошуковій видачі. Розкрутка сайту в google потребує багато роботи. Допоможемо оптимізувати мобільну версію сайту, створити ефективні сніппети й хлібні крихти, зменшимо час завантаження, знизимо показник відмов до 3-12%, збільшимо CTR і глибину переглядів, підвищимо показник повернень і багато іншого. 
  • Комерційні фактори. Сео просування сайту залежить і від комерційних факторів. Покращимо більш ніж 39 комерційних факторів. Це дозволить збільшити довіру до вебресурсу серед користувачів, що збільшить конверсію. Просування сайту в пошукових системах передбачає простоту інформації. Правильно розташуємо контактні дані, додамо кнопки покупки, спростимо доступ до інформації, допоможемо оновлювати новини на регулярній основі. Подбаймо про те, щоб сайт правильно зображався у всіх браузерах, при простій формі замовлення, зручній навігації й пошуку по змісту сайту, наповнимо ресурс структурованими текстами, подбаємо про HTTPS протоколі.

  Головне завдання для просування сайту – збільшення потоку цільових відвідувачів. Просування сайту в мережі інтернет не тільки підвищить популярність компанії й бренду, а й приверне нових клієнтів. Ми підготуємо стратегію просування сайту, враховуючи цілі та завдання клієнта, підібравши грамотне ядро ​​запитів. На його основі буде створено унікальні комерційні тексти, які б мотивували людей звернутися до нашого клієнта.

  Замовити просування сайту ви можете прямо на цій сторінці. Ми гарантуємо: 

  • Звіт. Ми спілкуємося з клієнтами за допомогою системи управління проєктами. У ній замовники можуть спостерігати за поставленими завданнями та роботою над процесом seo оптимізації сайту.
  • Результат. Головне – визначити рівень конкуренції в ринковій ніші. Проведемо кластеризацію семантичного ядра і складемо план створення нових лендінгів, що передбачає сео оптимізація сайту. Дамо рекомендації щодо подальшого технічного доопрацювання сайту.

  Технічна підтримка Зв’язатися з нами можна в робочий час в будь-який день тижня. Ми працюємо без свят. Співробітники служби підтримки оперативно допоможуть розв’язувати будь-яке питання і проконсультують щодо просування сайту в інтернеті.

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми - Digital агентство з повним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті
  Почнем роботу зараз

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися