Розробка та просування інтернет-магазину

У нас можна замовити розробку інтернет-магазину під будь-які потреби. Ми робимо проекти успішними, бізнес – прибутковим, а людей – щасливими!

Розробка та просування інтернет магазину

Ми пропонуємо комплексні послуги. У нас ви можете замовити розробку інтернет-магазин, а також його комплексне просування
Google Ads для інтернет-магазину

Google реклама здатна приносити багато продажів для інтернет-магазину. Ефективний канал, а головне – дає швидкі результати на старті.

SEO для інтернет-магазину

Розкрутка інтернет магазину у пошукових системах – це надійне джерело якісного трафіку та стабільного потоку клієнтів для вашого бізнесу.

Замовити інтернет магазин

Для будь-якої організації, яка хоче займатися продажами в інтернеті, потрібен онлайн магазин. Без нього абсолютно неможливо продавати в інтернеті послуги і товари, і на цьому етапі обійтися, наприклад, одними соціальними мережами – не вийде. Клієнти більше довіряють сайтам магазинам, ніж сторінкам в інстаграм або на фейсбук.

Агентство інтернет-маркетингу «Legion» пропонує замовити розробку інтернет-магазину за вигідними цінами у Львові, Києві та по всій Україні.

замовити інтернет магазин

Вартість інтернет магазину

Домен і хостинг
Адаптивна версія
Прототип магазину
Базова SEO оптимізація
Унікальний дизайн
Багатомовність сайту
Специфічний функціонал магазину
Безкоштовна підтримка сайту
Налаштування аналітики магазину
Базовий
Від 1 000$ 0$
/yr
1 рік
Так
Так
Так
Ні
Ні
Ні
30 днів
Так
Замовити
Просунутий
від 2 000$ 89$
/yr
1 рік
Так
Так
Так
Так
Так
Ні
30 днів
Так
Замовити
Преміум
Від 3 500$ 299$
/yr
2 роки
Так
Так
Так
Так
Так
Так
30 днів
Так
Замовити

Відгуки про нашу роботу

Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

Бажаєте замовити інтернет магазин?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію в інших
  Для чого потрібний інтернет-магазин?

  Хочемо звернути увагу клієнтів: навіть якщо фірма має фізичну точку продажу — бутік, торговий відділ або комерційне підприємство, інтернет-магазин може виступати додатковим засобом доходу. Це можливість не тільки запропонувати клієнтам по всій Україні товари, а й розповідати про майбутні новинки, розпродажі та акції, які пропонуєте. Тому не варто розглядати створення інтернет магазину під ключ як місце, де тільки здійснюються продажі. Це функціональний інструмент, що вирішує масу завдань компанії.

   

  Що таке розробка інтернет магазину в Legion Львів?

  Якщо ви вирішите звернутися до нашої web-студії з метою замовити створення інтернет магазину, ви отримайте:

  • Потужну структуру сайту, що продає. Розробка інтернет магазину під ключ в агентстві «Legion» передбачає створення зручного та продаючого сайту, який гарантовано принесе прибуток.
  • Сучасний дизайн. Дизайнери розроблять фірмовий стиль, створять унікальні графічні елементи — логотипи, банери, вікна, що спливають, і шаблони розсилок. Агентство інтернет маркетингу “Legion” пропонує зробити красивий, сучасний магазин, який сподобається користувачам.
  • Будь-яка складність. Студія створення інтернет магазину «Legion» візьметься за дрібні нішеві магазини або величезні маркети з асортиментом у тисячі позицій.
  • Адаптуємо для перегляду з телефонів, планшетів та інших пристроїв. Важлива деталь, про яку багато хто забуває при розробці інтернет магазину з нуля — адаптувати сайт під різні пристрої. Ви не втратите клієнтів, що входять на сайт з різних носіїв, інтерфейс буде зручним і зрозумілим у будь-якому випадку.
  • Просте адміністрування. Навчимо, як оновлювати інформацію на сайті самостійно, а отже, ви заощадите кошти на послугах адміністрування сайту. У той же момент, у разі виникнення проблем чи питань — наші фахівці завжди допоможуть.
  • Форми зв’язку з клієнтам. Замовляючи у нас послуги створення інтернет магазину, ви отримаєте добре налаштовану систему зв’язку з клієнтом — чат на сайті, форму замовлення дзвінка та будь-які інші фішки.
  • Налаштування аналітики для інтернет магазинів. Вартість даної послуги на ринку веб-послуг починається від 300$, якщо ви замовите розробку інтернет магазину у нас, то ви отримаєте веб-аналітику абсолютно безкоштовно.

   

  Чому для розробки інтернет-магазину варто обрати нас?

  Якщо потрібно створити інтернет-магазин під ключ — ви потрапили за адресою. Інтернет магазин, який можна замовити в компанії «Legion» у Львові – це гарантія продажів та підвищення впізнаваності вашого бренду..

  Основною нашою перевагою є те, що починаючи співпрацю з нами, ви можете отримати не тільки якісну розробку інтернет-магазину, але й комплексну стратегію для його просування. В першу чергу, ми – маркетингове агентство, тому ми знаємо, що потрібно для того щоб сайт приносив прибуток. Ми не просто розробляємо інтернет-магазин, але і  глибоко занурюємося в ваші бізнес процеси, робимо аналіз вашого ринку та збільшуємо продажі не сайту, а вашого бізнесу в цілому. Звертайтеся, ми знаходимося у Львові, проте надаємо послуги і за межами України.

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми – Digital агентство з комплексним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті.
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися