Блог

Тут ви можете знайти останні новини про інтернет маркетинг

Налаштування ремаркетингу: 7 порад для максимального ефекту

Як змусити ваш ремаркетинг працювати? Як налаштувати ремаркетинг максимально якісно? Нижче ми відповімо на це питання, розглянувши сім порад, як повернути відвідувачів сайту.

Налаштування цінності конверсій для Google Ads

В обох випадках процес полягає в тому, щоб інформація про покупку потрапляла на сторінку підтвердженого замовлення через код, а потім вказувала дані інструментам, які можуть знайти там цінність конверсії.

Налаштування цілей в Google Analytics. Як відстежувати конверсії?

Цілі дозволяють вимірювати виконання конкретних дій на вашому сайті або в додатку. Таким чином, вони допомагають виміряти успіх вашого бізнесу. Налаштування цілей в Google Analytics та аналіз даних допомагають знайти відповідь на запитання: які дії я повинен зробити для покращення показників сайту?

Як налаштувати таргетинг Facebook & Instagram – 9 способів

Реклама в Facebook Ads – відмінний спосіб просування бізнесу в Інтернеті. Незалежно від того, в якій галузі ви працюєте або які маркетингові цілі ставить перед собою ваш бізнес, таргетована реклама в Facebook або Instagram забезпечить ефективну стратегію, яка допоможе досягти поставлених цілей.

Як збільшити продажі інтернет магазину: 6 ефективних порад

Якщо ваш сайт не приносить бажаного обсягу продажів, ви потрапили в потрібне місце. У нас є шість самих поширених проблем, з якими […]

Форма зв'язку

Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися