Розробка сайту-візитки

У нас можна замовити створення сайту-візитки під будь-які потреби. Ми робимо проекти успішними, бізнес – прибутковим, а людей – щасливими!

Розробка та просування сайту-візитки

Ми пропонуємо комплексні послуги. У нас ви можете замовити розробку візитки, а також її просування
Пошукова реклама Google Ads

Реклама від Google здатна приносити багато продажів для бізнесу. Ефективний канал для залучення клієнтів, а головне – дає швидкі результати

Таргетована реклама Facebook

Отримуйте вигоду від використання реклами у соцмережах. Ми допоможемо збільшити обсяги продажу та присутність вашого бізнесу в Інтернеті

Створення сайту-візитки

Невеликий веб-ресурс з основною інформацією про компанію називається сайтом візиткою.

Це найкращий варіант бюджетного сайту для малого та середнього бізнесу, тому що при правильній розробці сайт-візитка може бути функціональним інструментом не лише в інформаційному, а й у комерційному полі.

Простіше кажучи, якісне створення сайту візитки дозволить не лише представляти компанію, а й продати товари чи послуги. Агентство інтернет-маркетингу «Legion» Львів пропонує замовити сайт візитівку недорого у Львові та Україні з високою якістю розробки.

замовити сайт візитку

Вартість розробки сайту-візитки

Домен і хостинг
Адаптивна версія
Прототип сайту-візитки
Базова SEO оптимізація
Унікальний дизайн
Багатомовність сайту
Специфічний функціонал сайту
Безкоштовна підтримка сайту
Налаштування Google Analytics
Базовий
Від 500$ 0$
/yr
1 рік
Так
Так
Так
Ні
Ні
Ні
30 днів
Так
Замовити
Просунутий
від 1 000$ 89$
/yr
1 рік
Так
Так
Так
Так
Так
Ні
30 днів
Так
Замовити
Преміум
Від 3 000$ 299$
/yr
2 роки
Так
Так
Так
Так
Так
Так
30 днів
Так
Замовити

Відгуки про нашу роботу

Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

Бажаєте замовити сайт-візитку?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію в інших
  Навіщо потрібна розробка сайту візитки?

  Якщо звернутися до нашої компанії з метою замовити створення сайту візитки, ви, як клієнт, отримаєте:

  • Сучасний дизайн. Дизайнери розроблять фірмовий стиль, створять унікальні графічні елементи – логотипи, рекламні матеріали, інший візуал.
  • Інформативність. Ми без води, пафосу та зайвих слів покажемо, хто ви, чим займаєтесь, як із вами зв’язатися. Сайт візитка не вимагає розгорнутої інформації, тому «Legion» не надсилатиме замовнику масу непотрібних брифів, анкет і опитувальників, а клієнт не складатиме відповіді на запитання “як з’явилася наша компанія”.
  • Адаптуємо для перегляду з телефонів, планшетів та інших пристроїв. Важлива деталь, про яку багато хто забуває при створенні сайту візитки під ключ – адаптувати сайт під різні пристрої. Ви не втратите клієнтів, що входять на сайт із планшетів, смартфонів – інтерфейс буде зручним та зрозумілим у будь-якому випадку.
  • Просте адміністрування. Навчимо клієнта оновлювати інформацію на сайті самостійно. У той же момент, у разі виникнення проблем чи питань — наші фахівці завжди допоможуть.
  • Форми зв’язку клієнтам. Замовляючи у нас створення сайту візитки недорого, ви отримаєте добре налаштовану систему зв’язку з клієнтом – чат на сайті, форму замовлення дзвінка та інші функції.

  Замовити сайт-візитку

  1. Економія грошей реклами. Купити сайт візитівку зовсім недорого, тому можна заощадити чималу частку коштів, витрачених на рекламу в інших джерелах – ЗМІ, тематичних журналах, місцевій пресі чи зовнішній рекламі.
  2. Без перерв та вихідних. Потенційні клієнти можуть будь-якої миті зайти на сторінку сайту та отримати головну інформацію.
  3. Швидкість розповсюдження інформації. Хочете сповістити клієнтів про акцію, що наближається? Просто додайте новину на сайт та увімкніть розсилку. Всі зареєстровані користувачі отримають сповіщення на електронну пошту, а секретареві не потрібно буде дзвонити клієнтам.
  4. Довіра клієнтів. У сучасному світі, якщо тебе немає в інтернеті, постає питання «а чи існуєш ти взагалі»? Люди з недовірою ставляться до компаній, які не мають сайтів та інших веб ресурсів. Тому сайт візитівка під ключ, замовлений у профі – вкладення довіри клієнтської бази.
  5. Додатковий прибуток. При правильно налаштованому функціоналі, навіть мікро сайти можуть приносити реальні продажі та прибуток.
  6. Додатковий рекламний трафік. Налаштувати контекстну рекламу в Google значно простіше, швидше, а часто і дешевше, ніж замовляти рекламу наприклад на радіо або біг бордах.

   

  Чому варто замовити сайт візитівку у компанії «Legion» Львів?

  Основною нашою перевагою є те, що починаючи співпрацю з нами, ви можете отримати не тільки якісну розробку сайту візитки, але й комплексну стратегію для його просування. В першу чергу, ми – маркетингове агентство, тому ми знаємо, що потрібно для того щоб сайт приносив прибуток. Ми не просто розробляємо сайти, але і  глибоко занурюємося в ваші бізнес процеси, робимо аналіз вашого ринку та збільшуємо продажі не сайту, а вашого бізнесу в цілому.

  Звертайтеся, ми пропонуємо розробити сайт-візитку недорого в дуже короткий термін. Ми знаходимося у Львові, проте надаємо послуги і за межами України.

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми – Digital агентство з комплексним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті.
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися