Контекстна реклама Google Ads

Замовити контекстну рекламу в Legion - це співпраця з агентством, визнаним компанією Google з офіційним статусом «Google Партнер»
КОМУ ПІДІЙДУТЬ НАШІ ПОСЛУГИ?

Послуги контекстної реклами

Інтернет магазин

Налаштування Google Ads для інтернет магазинів

Детальніше

Реклама додатків

Мобільні додатки та сайти програмного забезпечення

Детальніше

Реклама послуг

Реклама сайтів з послугами b2b та b2c напрямків

Ви на потрібній сторінці

Youtube

Налаштування відеореклами на Youtube

Детальніше

Даруємо 10 000 грн до бюджету на контекстну рекламу

Ми, як агентство Google Партнер, з лютого 2022 року даруємо всім новим клієнтам Google промокод на рекламу в розмірі 10 000 грн

Наша робота в цифрах (попередній місяць)

0k

Витрати на рекламу

0+

Заявок

0М

Дохід від реклами

0%

Рентабельність (ROI)
Працюємо з якісними показниками!
Не покази та кліки, а заявки, покупки та дохід

Основні етапи роботи з Google Ads

Ми розробляємо персональні стратегії для малого та середнього бізнесу враховуючи ваші коротко та довгострокові цілі

Аудит та аналіз

Якщо раніше, ви або ваші підрядники вже займалися налаштуванням Google реклами, ми обов’язково переглянемо налаштування контекстної реклами та ознайомимо вас з причинами її хорошої або поганої ефективності. Також, на цьому кроці, ми проводимо дослідження ніші вашого бізнесу, аналізуємо ваших конкурентів та вивчаємо потенційних клієнтів. Тільки після цього, переходимо до наступного кроку – формування стратегії.

Формування стратегії

Розробка стратегії передбачає собою планування рекламних комунікацій – сегменти цільової аудиторії, медіапланування з періодами та бюджетами, визначення основних категорій товарів або послуг та пріоритетних ключових слів для реклами. Стратегія – буде для нас дорожньою картою, яка буде вказувати в якому напрямку потрібно рухатися далі.

Налаштування Google Analytics

Для того щоб рекламні кампанії були ефективними, важливо постійно аналізувати та покращувати їх . Ефективність будь-якого джерела трафіку на ваш сайт дозволяє виміряти Google Analytics, однак для повної видимості потрібно налаштувати додаткові події (конверсії). Ми налаштовуємо події будь-якої складності, як відстеження заповнення простих форм, так і складніші події, без яких не може обійтися ефективна реклама для інтернет магазинів.

Налаштування реклами Google Ads

Після вирішення всіх технічних моментів, ми приступаємо до створення рекламних кампаній в Google Ads. На цьому етапі ми працюємо з рутинними завданнями, з основних:

 • Збір ключових слів
 • Розробка структури рекламних кампаній на основі ключових слів (попиту)
 • Написання оголошень
 • Розробка структури для ремаркетингу
 • Налаштування каталогів (виключно для інтернет магазинів)
 • Медійні кампанії (банери, Youtube)

Щоб вас не заплутати, ми перелічили лише основні-базові види робіт, які мають в собі безліч завдань – це не означає, що вам потрібно налаштовувати все, з нами у вас будуть працювати лише ті кампанії, які приносять результат.

Аналіз та оптимізація рекламних кампаній

Визначаємо, які результати вдалося отримати з контекстної реклами, чи спрацювали наші кампанії, що спрацювало, що не спрацювало. Формуємо нові списки ключових слів та працюємо над збільшенням кількості заявок та зменшенням їх вартості.

Реклама працює, але не приносить очікуваний результат?

Замовте аудит контекстної реклами в Legion
  Відгуки про нашу роботу

  Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

  Офіційний рекламодавець від компанії Google Ads

  Всі компанії-партнери Google - сертифіковані спеціалісти, які кожного року проходять перевірку знань від компанії Google та зобов'язані дотримуватися високих показників якості реклами Google Ads.
  • Визнання та винагороди
  • Першими дізнаємося про нові інструменти та тренди
  • Консультуємося виключно з експертами компанії Google
  • Даруємо 10 000 грн на рекламу в Google Ads
  послуги контекстної реклами
  ГОТОВІ ДОВІРИТИ СВІЙ БІЗНЕС ПРОФЕСІОНАЛАМ?

  Сертифікати Google Ads

  • Пошукова реклама
  • Реклама для інтернет магазинів
  • Реклама в медійній мережі
  • Реклама в Youtube
  • Реклама мобільних додатків
  Зв'яжіться з нами

  Які труднощі у вашого бізнесу?

  Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
  як нам разом виграти конкуренцію у інших
   Кейси

   Вартість контекстної реклами

   Ми не ділимо послуги на дорогі або дешеві, всі наші клієнти отримують максимум. Ціна контекстної реклами залежить від рекламного бюджету, який клієнти готові збільшувати тільки тоді, коли реклама приносить бажані результати
   Розробка стратегії
   Налаштування аналітики
   Аналіз та формування аудиторій
   Пошукова реклама
   Медійна реклама
   Каталог товарів в Merchant Center
   Google Shopping для інтернет магазинів
   Ремаркетинг
   Динамічний ремаркетинг
   Оптимізація під ROI
   Розширена аналітика та звітність
   Бюджет до 5К $
   300$ 0$
   /yr
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Замовити
   до 10 000 $
   10 % 89
   /yr
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Замовити
   Від 10 000 $
   9 % 299
   /yr
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Так
   Замовити

   Реклама гугл адс від Legion

   Ми співпрацюємо не тільки з міжнародними компаніями, а й з малим бізнесом. Наше завдання полягає в тому, щоб наш замовник отримав максимальний прибуток. Якщо ви зацікавлені в серйозному ставленні до свого проекту, цінуєте експертну думку та авторські напрацювання, що підвищують ефективність компанії, ми готові обговорити ваш проект в будь-який зручний для вас час. 

   Коли потрібна контекстна реклама гугл 

   • Якщо ви хочете швидко отримувати продажі через інтернет, то контекстна реклама google – це найефективніший спосіб. 
   • Пошукове просування вимагає часу, SEO – довше, дорожче і складніше, а контекстна реклама в інтернеті запускається протягом пари днів, і можна відразу отримувати прибуток. 
   • Це кращий спосіб відразу зрозуміти, наскільки ваш продукт буде мати попит і отримати продажі в перший тиждень після запуску.

   Налаштування реклами гугл: етапи роботи 

   Прозорість – це все. Нумо з’ясуймо кожен крок процесу.

   1. Аналіз аудиторії конкурентів. Цей етап можна назвати одним з основних, оскільки без нього ефективно провести рекламну компанію практично неможливо. Результатом аналізу цільової аудиторії конкурентів буде готове ядро ​​майбутньої цільової аудиторії реклами в Google Ads.
   2. Визначення цілей. Даний етап необхідний для установки цілей проведення рекламної компанії. Ними можуть бути збільшення популярності сайту, зростання продажів, прагнення зробити бренд більш впізнаваним. Всі ці цілі загальні та розраховані на тривалу перспективу і здійснимі за допомогою реклами в Google Adwords.
   3. Аналіз сайту. Якщо говорити у двох словах, цей етап проводить фахівець, який, після вивчення сайту, дає пораду про те, як покращити сторінки ресурсу, на які буде спрямовано рекламний трафік, тобто налаштування контекстної реклами.
   4. Підбір ключових слів. Підбір ключових і мінус слів. Це необхідно, щоб зрозуміти розмір цільової аудиторії й чинний на цей час попит. Це дозволить значно знизити бюджет на покупку зовнішньої реклами. На цьому етапі наші фахівці проводять сортування ключових слів, відсів нецільових запитів і запитів з низькою частотою. Якщо семантичне ядро ​​розробляє аматор без відповідного досвіду, в нього будуть включені багато нецільових фраз, що в результаті призведе до марної витрати рекламного бюджету. Тому потрібно замовляти послуги контекстної реклами тільки у профі. 
   5. Підготовка та налаштування оголошень. Підготовка якісних рекламних оголошень, які зможуть залучити потенційних клієнтів. Це призведе до збільшення CTR, перехід на сайт тільки цільових відвідувачів, що гарантовано дасть приріст продажу.
   6. Старт рекламної компанії. Підготовка та запуск контекстної рекламної компанії. Аналіз її проходження та внесення правок, якщо вони знадобляться. Аналіз ключових слів протягом місяця після запуску компанії.

    

   Замовити контекстну рекламу

   Звертайтеся до веб студії Legion. Ми надаємо послуги контекстної реклами якісно, швидко та ефективно. Досвід, професійні навички та прозорість роботи – це те, за що нам довірять. Щоб замовити контекстну рекламу, заповніть форму зв’язку або телефонуйте за номером вказаному на сайті.

   Контекстна реклама - це

   Одна із найпопулярніших видів реклами в інтернеті. Контекстна реклама гугл працює на основі пошукових запитів та контенту сайту. Контекстною рекламою називають “пошукова реклама Google Adwords”, але насправді реклама Google Ads – це не тільки реклама в пошуку, але і відео реклама на YouTube, Google Shopping для інтернет магазинів та багато інших можливостей.

   Контекстна реклама Гугл

   Контекстна реклама Google включає ряд площадок на яких можна розміщувати рекламу. Реклама Google Ads – це відео реклама YouTube, реклама інтернет магазинів в покупках Google, налаштування пошукової реклами та покази банерів на мільйонах сайтів-партнерів Google, реклама на картах гугл та інші.

   Послуги контекстної реклами

   До послуг контекстної реклами відноситься:

   • Пошукова реклама
   • Відео реклама на YouTube
   • Google Shopping (реклама для інтернет магазинів)
   • Банерна реклама (контекстно медійна мережа)
   • Локальні кампанії (реклама в картах Google)

   Налаштування контекстної реклами

   Налаштування контекстної реклами здійснюється через рекламний інструмент Google Ads та Google Ads Editor.

   Контекстна реклама ціна

   Вартість послуг налаштування контекстної реклами залежить від вашого типу бізнесу, якщо у вас інтернет магазин то ціна послуг контекстної реклами від 300$/міс, для всі інших видів сайтів від 200$. Додатково до витрат на контекстну рекламу додається рекламний бюджет, який ви готові витрачати на місяць/рік.

   PPC спеціаліст

   Зазвичай називають спеціалістів, які працюють з трафіком Google Ads, однак дослівно цей термін (PPC) розшифровується як pay per click, плата за клік, тому PPC спеціалісти це люди, які займаються налаштуванням платних каналів трафіку, а це Google Ads, Facebook, Instagram, Tik Tok та інші.

   замовити контекстну рекламу

   У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

   Ми - Digital агентство з повним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті
   Почнем роботу зараз

   Форма зв'язку

   Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися