Розробка лендінга

У нас можна замовити розробку лендінга під будь-які потреби. Ми робимо проекти успішними, бізнес – прибутковим, а людей – щасливими!

Розробка та просування лендінга

Ми пропонуємо комплексні послуги. У нас ви можете замовити розробку лендінгу, а також його просування
Пошукова реклама Google Ads

Реклама від Google здатна приносити багато продажів для бізнесу. Ефективний канал для залучення клієнтів, а головне – дає швидкі результати

Таргетована реклама Facebook

Отримуйте вигоду від використання реклами у соцмережах. Ми допоможемо збільшити обсяги продажу та присутність вашого бізнесу в Інтернеті

Замовити розробку лендінга

Цільова сторінка – а саме так в перекладатися Landing page – місце, куди потрапляє потенційний клієнт компанії після натискання на рекламне оголошення. Отже, від того, як розроблена сторінка Landing page залежить — отримаєте ви клієнта — або він піде до конкурентів.

В агентствы інтернет маркетингу «Legion» Львів можна замовити розробку лендингу, що відповідає найвищим запитам

Розробка landing page під ключ доступною ціною  – ми займаємося розробками лендингів багато років і знаємо, як створити якісний продукт, що дозволяє реально збільшити ваш прибуток. Вартість послуг агентства «Legion» Львів є лояльною, тому сміливо звертайтеся, щоб замовити створення лендингу.

замовити лендінг

Бажаєте замовити лендінг?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію в інших
  Відгуки про нашу роботу

  Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

  Переваги роботи з “Legion” Львів

  • «Legion» створює привабливу торгову пропозицію, що чіпляє користувача. Професійна розробка лендингу дозволить утримувати клієнтів, які прийшли з реклами та схилити їх до цільової дії. Конверсія збільшиться у кілька разів.
  • Наживка. “Legion” знає, як розробити спеціальний тригер для клієнта. Створення лендингу під ключ у “Legion” Львів дозволить зачепити клієнта за допомогою грамотно організованої стратегії – спеціальної пропозиції, знижки, акції або іншої видимої вигоди.
  • Демонстрація переваг. Великий досвід роботи дозволяє лаконічно та просто показати переваги саме вашого продукту/послуги/компанії. Замовити лендинг часом буває не достатньо, потрібно зробити глибокий аналіз вашого бізнесу – потім виділити ключові переваги клієнта звернутися саме до вас. “Legion” знає як зробити це без води та пафосу.
  • Якісний фото контент. Пропонуємо замовити landing page з якісним контентом, на який гарантовано реагують користувачі. Наші лендінги виглядають професійно, серйозно та статусно. Це відмінний варіант для великої компанії або бізнесу, що розвивається.
  • Аналіз конкурентів. Розробка лендингу під ключ включає аналітику конкурентів – ми опрацюємо успішні сценарії, виділимо ключові характеристики та використовуємо отриманий досвід для вашої компанії. Це не означає, що лендинг буде «злизати» у конкурентів. Навпаки, ми знаємо як виділити фірму на тлі інших.
  • Якісний дизайн. Без візуальної складової в інтернет-маркетингу не обійтися, тому дизайн лендингу буде відповідати високим вимогам.
  • Якісна верстка. Фахівці зроблять цільову сторінку органічною та привабливою у видачі, адаптують під різні типи пристроїв. Люди, які заходять в інтернет з телефону, планшета та іншого носія, зможуть переглядати лендинг у високій якості.
  • Запуск реклами. Після розробки лендингу наші спеціалісти запустять рекламну компанію в Google та/або в Facebook і вестиму її з гарантією результату. Ми також запропонуємо інші рішення для Вашого бізнесу, які здадуться нам продуктивними.

   

  Чому для розробки лендінга варто обрати нас?

  Це лише мала частка нашої роботи, проте знайте: звернувшись до нас, ви  отримаєте якісний лендинг, який найближчим часом окупиться. Основною нашою перевагою є те, що починаючи співпрацю з нами, ви можете отримати не тільки якісну розробку корпоративного сайту, але й комплексну стратегію для його просування. В першу чергу, ми – маркетингове агентство, тому ми знаємо, що потрібно для того щоб сайт приносив прибуток. Ми не просто розробляємо сайти, але і  глибоко занурюємося в ваші бізнес процеси, робимо аналіз вашого ринку та збільшуємо продажі не сайту, а вашого бізнесу в цілому. Звертайтеся, ми знаходимося у Львові, проте надаємо послуги і за межами України.

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми – Digital агентство з комплексним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті.
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися