Розробка лендінга

У нас можна замовити розробку лендінга під будь-які потреби. Ми робимо проекти успішними, бізнес – прибутковим, а людей – щасливими!

Розробка та просування лендінга

Ми пропонуємо комплексні послуги. У нас ви можете замовити розробку лендінгу, а також його просування
Пошукова реклама Google Ads

Реклама від Google здатна приносити багато продажів для бізнесу. Ефективний канал для залучення клієнтів, а головне – дає швидкі результати

Таргетована реклама Facebook

Отримуйте вигоду від використання реклами у соцмережах. Ми допоможемо збільшити обсяги продажу та присутність вашого бізнесу в Інтернеті

Замовити розробку лендінга

Цільова сторінка – а саме так в перекладатися Landing page – місце, куди потрапляє потенційний клієнт компанії після натискання на рекламне оголошення. Отже, від того, як розроблена сторінка Landing page залежить — отримаєте ви клієнта — або він піде до конкурентів.

В агентствы інтернет маркетингу «Legion» Львів можна замовити розробку лендингу, що відповідає найвищим запитам

Розробка landing page під ключ доступною ціною  – ми займаємося розробками лендингів багато років і знаємо, як створити якісний продукт, що дозволяє реально збільшити ваш прибуток. Вартість послуг агентства «Legion» Львів є лояльною, тому сміливо звертайтеся, щоб замовити створення лендингу.

замовити лендінг

Вартість розробки Landing Page

Домен і хостинг
Адаптивна версія
Прототип магазину
Аналіз цільової аудиторії та конкурентів
Написання текстів та формування УТП
Унікальний дизайн
Безкоштовна підтримка сайту
Налаштування реклами в Facebook та Google Ads
Базовий
Від 400$ 0$
/yr
Ні
Так
Так
Так
Так
Ні
30 днів
Ні
Замовити
Просунутий
від 1 000$ 89$
/yr
1 рік
Так
Так
Так
Так
Так
30 днів
Ні
Замовити
Преміум
Від 1 500$ 299$
/yr
1 рік
Так
Так
Так
Так
Так
30 днів
Так
Замовити

Відгуки про нашу роботу

Ми цінуємо свою репутацію, тому викладаємося для кожного клієнта, щоб отримувати такі відгуки

Бажаєте замовити лендінг?

Давайте поговоримо про те, чого ви хочете досягти, і подивимося,
як нам разом виграти конкуренцію в інших
  Переваги роботи з “Legion” Львів

  • «Legion» створює привабливу торгову пропозицію, що чіпляє користувача. Професійна розробка лендингу дозволить утримувати клієнтів, які прийшли з реклами та схилити їх до цільової дії. Конверсія збільшиться у кілька разів.
  • Наживка. “Legion” знає, як розробити спеціальний тригер для клієнта. Створення лендингу під ключ у “Legion” Львів дозволить зачепити клієнта за допомогою грамотно організованої стратегії – спеціальної пропозиції, знижки, акції або іншої видимої вигоди.
  • Демонстрація переваг. Великий досвід роботи дозволяє лаконічно та просто показати переваги саме вашого продукту/послуги/компанії. Замовити лендинг часом буває не достатньо, потрібно зробити глибокий аналіз вашого бізнесу – потім виділити ключові переваги клієнта звернутися саме до вас. “Legion” знає як зробити це без води та пафосу.
  • Якісний фото контент. Пропонуємо замовити landing page з якісним контентом, на який гарантовано реагують користувачі. Наші лендінги виглядають професійно, серйозно та статусно. Це відмінний варіант для великої компанії або бізнесу, що розвивається.
  • Аналіз конкурентів. Розробка лендингу під ключ включає аналітику конкурентів – ми опрацюємо успішні сценарії, виділимо ключові характеристики та використовуємо отриманий досвід для вашої компанії. Це не означає, що лендинг буде «злизати» у конкурентів. Навпаки, ми знаємо як виділити фірму на тлі інших.
  • Якісний дизайн. Без візуальної складової в інтернет-маркетингу не обійтися, тому дизайн лендингу буде відповідати високим вимогам.
  • Якісна верстка. Фахівці зроблять цільову сторінку органічною та привабливою у видачі, адаптують під різні типи пристроїв. Люди, які заходять в інтернет з телефону, планшета та іншого носія, зможуть переглядати лендинг у високій якості.
  • Запуск реклами. Після розробки лендингу наші спеціалісти запустять рекламну компанію в Google та/або в Facebook і вестиму її з гарантією результату. Ми також запропонуємо інші рішення для Вашого бізнесу, які здадуться нам продуктивними.

   

  Чому для розробки лендінга варто обрати нас?

  Це лише мала частка нашої роботи, проте знайте: звернувшись до нас, ви  отримаєте якісний лендинг, який найближчим часом окупиться. Основною нашою перевагою є те, що починаючи співпрацю з нами, ви можете отримати не тільки якісну розробку корпоративного сайту, але й комплексну стратегію для його просування. В першу чергу, ми – маркетингове агентство, тому ми знаємо, що потрібно для того щоб сайт приносив прибуток. Ми не просто розробляємо сайти, але і  глибоко занурюємося в ваші бізнес процеси, робимо аналіз вашого ринку та збільшуємо продажі не сайту, а вашого бізнесу в цілому. Звертайтеся, ми знаходимося у Львові, проте надаємо послуги і за межами України.

  У вас є конкретні вимоги?побажання?цілі?

  Ми – Digital агентство з комплексним набором послуг, яке повністю закриває потреби бізнесу в інтернеті.
  Обговоримо ваш проект?

  Форма зв'язку

  Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися