8 методів SEO-оптимізації landing page

seo продвижение лендинга

SEO-просування лендингу можливе у тому випадку, якщо в ТОПі вже є лендинги, а не лише багатосторінкові сайти. Зверніть увагу, що SEO-оптимізація лендингу приносить безкоштовний трафік, але починається це через півроку.

Методи SEO-оптимізації лендингів:

Регіональність

Для кожного міста потрібно створити лендинг. І тут конкуренція буде нижче, просувати по всій Україні один лендинг неможливо. У рази реальніше просунути лендинг по регіонах.

Класичне SEO

Необхідно оптимізувати дескрипшн, тайтл, ключові слова. Ключі повиненні бути присутнім у тексті, h1, в ALT картинок. Така SEO-оптимізація лендингів буде врахована пошуковими системами.

Головна сторінка

Лендінг має бути односторінковим. Часта помилка: під додаткові запити створюють дочірні сторінки лендингу, щоб заощадити на кількості доменів – так не рекомендується, користувач все одно дізнається про головний лендинг за адресою, вийде плутанина. Додаткові сторінки не потрібні, потрібні нові лендинги під кожен ключовий запит. Адже один той факт, що лендинг є головною сторінкою – це плюс до очок ранжування у пошуку.

SEO-домен

Головний ключ, яким йде SEO-просування лендингу, має бути в домені. Приклад SEO-оптимізації домену лендінгу – “kupit-kvartiru.ua”.

Мобільна адаптивність і швидкість сайту

Мобільна адаптивність має на увазі, що на будь-якому пристрої лендинг повинен бути великий шрифт. Швидкість роботи має бути такою, щоб лендинг завантажувався максимум за 3 секунди. Це забезпечується оптимізацію картинок та оптимізацією коду (розробка лендінга краще має бути на чистому html, тобто без конструктора).

Орієнтація на цільову аудиторію

Під кожну цільову аудиторію слід створити свій лендинг. Це позитивно вплине на конверсію.

Зовнішня SEO-оптимізація лендінгу

Є два способи зовнішньої SEO-оптимізації лендингу:

1) Перший спосіб у тому, щоб купувати вічні посилання. Пам’ятайте, що показник трасту сайту-донора посилання має бути від 20, а тематика має бути схожою.

2) Другий спосіб – партнерська програма. Створіть реферальні посилання та ваші партнери самі розмістять їх у всьому інтернеті. Ви отримаєте трафік, рекламу, клієнтів за процент від продажу.

Як приховати великий текст?

Необхідно для SEO просування лендингу створити великий і насичений фактами текст. А щоб не упустити продажність текстів, сховайте текст у блок “Спойлер” (загугліть Overflow).

По-перше, просунути лендинг у ТОП реально, якщо в ТОП вже є лендинги. По-друге, SEO просування вашої сторінки займе 6-9 місяців. По-третє, не відмовляйтеся від контекстної реклами та таргету. Цей вид реклами швидко дає свої плоди, але згодом бажано розпочати отримувати безкоштовний трафік.

Висновок

На той випадок, якщо ви ще не маєте сайту, важливо визначитися, який тип сайту вам потрібен – лендинг або корпоративний сайт. У більшості випадків лендинг краще підійде для швидкої лідогенерації, у той час як повноцінний сайт для отримання лідів та розвитку в довгостроковій перспективі.

Визначтеся з вашими бізнес-цілями, після цього ви будете краще розуміти який тип сайту необхідний вашому бізнесу. Для просування лендингу краще підійде таргетована фейсбук, тому що мета лендингу – швидка генерація лідів, така ж як і у фейсбук реклами.

Лендинг може бути доповненнями до основних сайтів компаній, що швидко генерує заявки від потенційних клієнтів, а SEO-просування – це гра в довгу, що ніяк не сходитися з бізнес-цілями під які роблять лендінги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Форма зв'язку

Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися