Як отримати промокод на 10 000 грн в Google Ads

промокод google ads

5 січня 2022 року всім агентствам зі статусом Google Partners прийшов лист від компанії Google про те, що з лютого 2022 року всім новим клієнтам буде надаватися промокод на 10 000 гривень. Що це означає і як отримати ці гроші до вашого рекламного бюджету?

Що це означає?

Лист швидше не про те як отримати промокод, а про те як зберегти статус Google партнера, тому що в листі йдеться про вимоги та стандарти якості, яких повинні дотримувати спеціалісти, що відповідати такому статусу. Як описується, Google Ads збільшує вимоги через які будуть оцінюватися агентства контекстної реклами в 2022 році, щоб відповідати статусу партнера.

До основного переліку входять пункти:

  1. Ефективність рекламних кампаній – Показник оптимізації рекламних кампаній в клієнтських облікових записах повинен становити не менше 70%. Для цього необхідно постійно знаходити нові ідеї та постійно працювати над розвитком облікових записів.
  2. Загальний рекламний бюджет з яким працює агентство повинно становити не менше 10 тис. дол. за останні 90 днів. Важлива примітка – щоб отримати 10 тис. грн., вам не потрібно витрачати 10 тис $ за 90 днів, 10 000 $ загальна сума, яка необхідна для статусу партнера, а не для отримання промокоду.
  3. Підтверджена кваліфікація – мінімум 50% спеціалістів агентства повинні здати екзамен з сертифікації Google Ads. Для перевірки та навчання спеціалістів, компанія Google створила платформу для навчання. Після проходження всіх курсів можна здати екзамен та отримати сертифікат, щоб відповідати статусу партнера необхідно пройти 5 різних екзаменів, щоб підтвердити свою експертність:
  • Екзамен з пошукових кампаній
  • Екзамен з торгових кампаній для інтернет магазинів
  • Екзамен з контекстно-медійної мережі
  • Екзамен з просування додатків
  • Екзамен з відеореклами

Як отримати промокод на 10 000 грн

Існують 2 основні вимоги через які дають можливість отримати промокод від компанії Google для вашої реклами в Google Ads:

  1. Статус вашого облікового запису як Google Partners
  2. Новий обліковий запис

1. Промокод можна отримати через статус Google Partners

Чи означає це, що вам необхідно працювати виключно з агентством? – Ні, однак якщо ваш обліковий запис не відповідає 2 основним критеріям, які вказані вище, тоді самостійно ви не зможете отримати ці кошти до вашого бюджету.

2. Новий обліковий запис

Як і раніше, промокоди надаються тільки новим обліковим записам в Google Ads. Це означає, що якщо у вас вже є діючий обліковий запис, то цей обліковий запис не зможе отримати бонусні 10 00 гривень на рекламу, але можна спробувати отримати бонусний бюджет на новий рекламний акаунт 😉

Потрібне налаштування реклами в Google Ads, але немає часу розбиратися самостійно? Реклама працює, але не приносить очікуваний дохід?

Отримайте бонус 10 000 гривень на рекламу вашого бізнесу!

Отримати

Як нараховуються бонусні 10 000 гривень

Не все так просто, бонусний бюджет зараховується тільки після того як ви витратите власних 10 000 гривень, ці кошти автоматично зарахуються до балансу вашого облікового запису. Якщо ж ви витратите менше ніж 10 000 гривень, то це не означає що вам не буде нараховано бонусів, просто ви отримаєте менше.

До прикладу, якщо ви витратили протягом місяця 5 000 грн, то вам буде додаткового зараховано 5 000 гривень по промокоду, тобто ви отримаєте додаткове зарахування тотожне до ваших витрат на рекламу в Google Ads, але не більше ніж 10 000 гривень.

Також, діє обмеження по часу на використання цих коштів до 60 днів.

Наша веб студія отримала оновлений статуc партнера ще минулого року, до цього у нас був статус партнера по старих вимогах, тому ми з легкістю надамо вам промокод на розвиток вашого бізнесу в інтернеті. Вам не потрібно самостійно вивчати всі напрямки з налаштування реклами Google Ads, здавати екзамени та витрачати 10 тис доларів на рекламу протягом 90 днів – все це ми вже зробили за вас, вам залишається тільки використати бонусних 10 000 гривень на просування вашого бізнесу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Форма зв'язку

Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися