Як самому налаштувати Facebook Business Manager?

Як налаштувати Business Manager? Проста та детальна інструкція по тому як створити бізнес менеджер для робити з рекламою у мережі Facebook та Instagram

У вас є сторінка для бізнесу у соціальних мережах, яку ви розвиваєте , та хочете щоб таргетована реклама працювала правильно, та яка буде приносити вам стабільний потік клієнтів з Facebook або Instagram ? Ми вам допоможемо! Щоб дізнатись, як створити бізнес-менеджер, вам потрібно лише продовжувати читати ..

Чи знаєте ви, як створити обліковий запис у Facebook Business Manager? Це просто, але перед реєстрацією потрібно мати сторінку компанії у Facebook.

Щоб створити бізнес менеджер , потрібно виконати декілька кроків.

Потрібне налаштування реклами в соц. мережах, але немає часу розбиратися самостійно? Реклама працює, але не приносить очікуваний дохід?

Замовте послугу налаштування Facebook реклами від Legion!

Замовити

Створення облікового запису Facebook Business Manager

Крок 1

Перейдіть на сторінку business.facebook.com та натисніть Створити обліковий запис .
Щоб мати доступ, потрібно увійти до свого особистого Facebook. З міркувань безпеки це єдиний спосіб, яким платформа може підтвердити вашу особу.

Крок 1
Крок 1

Крок 2

Вкажіть назву свого бізнесу, ваше ім’я та електронну пошту. Переконайтесь, що все написано правильно, без орфографічних помилок. Натисніть “Відправити”!

Крок 3

Тепер вам потрібно заповнити анкету з інформацією про ваш бізнес (телефон, адрес, контактні дані).

Після натискання кнопки “Готово” ви перейдете на екран привітання бізнес менеджера Facebook.

Для завершення реєстрації потрібно підтвердити створення бізнес менеджера через лист, який прийде на вашу пошту.

Крок 2-3
Крок 2-3

Почніть налаштування бізнес менеджера! Ці три дії, які ми пояснюємо вище, є лише початком.

Додати сторінку до Business Manager

Натисніть кнопку “ Сторінки ” та натисніть “ Додати нову сторінку ”. Ви можете вибрати один із цих трьох варіантів:

  • Додати сторінку : Ви можете додати Сторінки Facebook, якими ви керуєте, до свого облікового запису бізнес менеджера. Вам просто потрібно ввести назву або URL-адресу сторінки.
  • Запитувати доступ до сторінки : запитувати дозвіл на додавання сторінки Facebook до вашого облікового запису бізнес менеджера. Знову потрібно ввести назву або URL-адресу сторінки.
  • Створіть нову сторінку : якщо у вашої компанії немає сторінки у Facebook, ви повинні створити її.

Створити рекламний кабінет в Business Manager

Перейдіть до налаштувань компанії, у лівій частині сторінки відкрийте «Інструменти для бізнесу», натисніть «Налаштування компанії», після цього в лівій частині екрану буде список меню, вам потрібно перейти на вкладку «Рекламні акаунти» та натиснути на кнопку «Добавити»

Всього 4 кліки:
Інструменти для бізнесу → Налаштування компанії → Рекламні акаунти → Добавити

Є три можливі методи додавання рекламного облікового запису:

  • Додайте рекламний обліковий запис : Ви повинні бути власником та адміністратором у бізнес-менеджері цього облікового запису.
  • Запросити доступ до рекламного облікового запису : після запиту адміністратор цього бізнес менеджера повинен дати вам дозвіл працювати над ним.
  • Створіть рекламний рахунок обліковий запис

Додати користувачів до Business Manager

На сторінці «Налаштування компанії» натисніть «люди», після цього натисніть «Додати». Для їх додавання потрібно лише ввести робочу електронну пошту та вибрати роль, яку ви хочете їм призначити. Потім ці люди отримають запрошення приєднатися до вашого бізнес менеджера.

Після того, як ви визначите правильну роль для кожної людини, ви можете призначити їм рівень доступу, який вони можуть мати.

Цей крок є принциповим, особливо якщо у вас є агентство, яке керує кількома клієнтами, або якщо у вас є компанія з різними відділами.

Додайте користувачів
Додайте користувачів

Ці кроки – лише коротка частина існуючого переліку завдань щодо бізнес менеджера. Якщо ви хочете дізнатись набагато більше про цей інструмент, ви почитати статті у нашому блозі про інтернет маркетинг.

Нарешті, коли ви створили бізнес менеджер, вам потрібно лише розпочати створення своїх кампаній. Для цього ми залишаємо публікацію, що пояснює кроки, які слід виконати для створення успішних кампаній у Facebook. Бажаємо Вам успіху, надіємося налашування таргетованої реклами  принесе вам свої плоди!

Якщо у вас є запитання, ви можете написати нам у коментарях до статті і ми з радістю вам відповімо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Форма зв'язку

Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися