Барбершоп

Просування послуг в інтернеті

реклама барбершоп

Клієнт

Men's Hall

У серпні 2019 року із запитом на аудит реклами Google Ads до нас звернулася студія чоловічого догляду Men’s Hall, яка займається наданням б’юті послуг для чоловіків у Львові. Студія тільки відкрилася та існувала всього 3 місяці.

Men’s Hall – нестандартний барбершоп у Львів, а ціла студія чоловічого догляду, створена для того, щоб відвідувачі відчували сучасну та спокійну атмосферу, серед повсякденого життя, а також насолоджувалися мінімалістичною філософією з елегантним стилем Men’s Hall!

Завдання

Збільшити кількість записів на послуги через сайт за допомогою налаштування пошукової реклами в Google Ads. Вартість залучення клієнта (заявка) не повинна перевищувати 2 $.

Вихідні дані

Такі результати клієнт отримав за останній місяць, це були кращі результати за 3 місяці

0

Витрати на рекламу (грн)

0

Заявки з реклами

0

Вартість заявки (грн)
реклама послуг гугл

Проблеми і рішення

1. Проблемою пошукової реклами на той час була мала кількість ключових слів та відсутність структури кампаній, груп оголошень та ключових слів. Це був 2019 рік, тоді найкращий формат налаштування пошукової реклами вважався метод гіпер сегментування ключових слів SKAG-кампанії, мінімум ключових слів на групу оголошень та унікальні оголошення під кожну з цих груп, що ми і зробили (PS. на даний момент такий формат налаштування дає погані результати);

2. Шаблонні оголошення;

3. В контекстній рекламі гугл не використовували ремаркетинг, який не завжди дає прямі конверсії в рекламному кабінеті, однак підігріває аудиторію, яка раніше взаємодіяла з сайтом, та впливає на загальну аналітику сайту, тобто на загальну к-сть конверсій (тут ми описуємо тільки рекламу Google Ads);

4. Ну і стандартна проблема всіх рекламних акаунтів, навіть у 2021 році – мала кількість або відсутність мінус слів, через що клієнти витрачають кошти на нецільовий трафік та отримують меншу к-сть конверсій у підсумку.

просування послуг львів

Результати через 2 місяці

0

Витрати на рекламу (грн)

0

Заявки з реклами

0

Вартість заявки (грн)

0+%

Зросла загальна к-сть заявок

Google Ads

реклама послуг гугл

Google Analytics

реклама послуг львів

Станом на 2021 рік

З Men’s Hall ми працюємо по сьогоднішній день і навіть нав’язливі конкуренти не розлучили нас 😉

З дозволу Men’s Hall покажемо вам показники виключно Google Ads за червень 2021.

реклама послуг в інтернеті

0

Витрати на рекламу (грн)

0

Заявки з реклами

0

Вартість заявки (грн)
реклама послуг в інтернеті львів

Як бачите, навіть при мінімальному бюджеті на рекламу можна отримувати хороші показники і навіть їх покращувати з часом.

Будемо з вами чесними, все це не заслуга однієї контекстної реклами в Google Ads. Для росту життєво необхідний комплексний і системний підхід, бажання рости, розвиватися та щось змінювати на ринку, таке як у власника студії чоловічого догляду Men’s Hall – Irynei Palyh.

Якщо Вам, раптом, необхідно барбершоп Львів або просто глянути на сайт, про який йшла мова, тисніть на виділений кольором текст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Форма зв'язку

Заповніть, будь ласка, всі поля. Щоб вам допомогти, нам потрібно з вам зв'язатися